fbpx

Kontakt

Ogrodnictwo
Wiśniewski Jacek Junior Sp. z o.o.

ul. Rzeczycka 26 | 04-940 Warszawa

NIP 9522148083
REGON 364605066
KRS 0000620225

Biuro i adres korespondencyjny:
ul. Adama Mickiewicza 87A
05-462 Góraszka

zobacz na mapie

t: +48 22 789 09 76
e: junior@onet.pl

Zarządzający

Jacek Wiśniewski Junior – Prezes Zarządu
Jacek Wiśniewski Senior – Członek Zarządu

Dział handlowy

Adrian Kuczmaszewski

Adrian Kuczmaszewski

Dyrektor Handlowy

k: +48 501 623 843
e: adrian.kuczmaszewski@junior.net.pl

Piotr Tomaszewski

Piotr Tomaszewski

Przedstawiciel handlowy

t: +48 22 789 09 76 wew. 217
k: +48 507 145 655
e: piotr.tomaszewski@junior.net.pl

Artur Zieliński

Artur Zieliński

Przedstawiciel handlowy

t: +48 22 789 09 76
k: +48 607 999 271
e: artur.zielinski@junior.net.pl

Justyna Kabala

Justyna Kabala

Specjalista ds. obsługi klienta

t: +48 22 789 09 76 wew. 212
e: justyna.kabala@junior.net.pl

Agnieszka Kierzkowska

Agnieszka Kierzkowska

Specjalista ds. rozwoju eksportu

t: +48 22 789 09 76 wew. 205
m: 504 141 202
e: agnieszka.kierzkowska@junior.net.pl

Księgowość

Renata Mielnicka

Renata Mielnicka

Główna księgowa

t: +48 22 789 09 76 wew. 210
e: renata.mielnicka@junior.net.pl

 

Renata Firląg

Renata Firląg

Księgowa

t: +48 22 789 09 76 wew. 218
e: renata.firlag@junior.net.pl

Dział zakupów

Joanna Młot

Joanna Młot

Specjalista ds. zakupów

t: +48 22 789 09 76 wew. 219
e: joanna.mlot@junior.net.pl

Sekretariat

Anna Kunikowska

Anna Kunikowska

Kierownik administracji

t: +48 22 789 09 76
e: ania.kunikowska@junior.net.pl

Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior Sp. z o.o.