fbpx

O firmie

Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży cebul i kłączy kwiatowych. Firma formalnie istnieje od 2001 roku, jednak jej inicjator, Jacek Wiśniewski jest związany z tematem cebul kwiatowych od początku lat siedemdziesiątych.

Naszą główną działalnością jest zaopatrzenie hurtowni, centrów ogrodniczych, firm wysyłkowych, producentów, zarządców terenów zieleni miejskiej w kraju oraz za granicą.

Jacek Wiśniewski Junior

Jacek Wiśniewski Junior

Prezes Zarządu

Jacek Wiśniewski Senior

Jacek Wiśniewski Senior

Wiceprezes Zarządu

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Góraszka koło Warszawy. Posiadamy nowoczesny obiekt skonstruowany specjalnie na potrzeby przechowywania cebul kwiatowych. Część produkcyjna firmy jest wyposażona w nowy i specjalistyczny park maszynowy, dzięki czemu osiągamy bardzo wysoką wydajność produkcji. Lokalizacja w centralnej części Polski zapewnia szybkie i elastyczne dostawy na terenie całego kraju.

Głównym wyróżnikiem naszej oferty jest jakość oferowanych produktów oraz wysoki standard obsługi. Przykładamy szczególną uwagę do zgodności odmianowej oferowanych roślin, jakości opakowań i materiałów ekspozycyjno-reklamowych oraz szybkości w reagowaniu na potrzeby naszych klientów.

Misja firmy:


Wykonywanie swojej pracy na najwyższym poziomie i wyznaczanie standardów w branży.

lat na rynku

lat doświadczenia

klientów w Europie